MS27656T21F41PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LJT 41C 41#20 PIN RECP
Φύλλα δεδομένων: MS27656T21F41PC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27656T21F41PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Διαθέσιμη ποσότητα 1280 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656T21F41PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AAMS27656T21F41PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27656T21F41PL
MS27656T21F41PL
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2293 pcs
Κατεβάστε: MS27656T21F41PL.pdf
RFQ
MS27656T21F41P
MS27656T21F41P
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP