Αριθμός εξαρτήματος MS27656T21F41P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1265 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MS27656T21F41P.pdf2.MS27656T21F41P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27656T21F41P
MS27656T21F41P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27656T21F41PA-LC
MS27656T21F41PA-LC
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2149 pcs
Κατεβάστε: MS27656T21F41PA-LC.pdf
RFQ
MS27656T21F41BC
MS27656T21F41BC
Περιγραφή: 8LT 41C 41#20 SKT RECP
Σε απόθεμα: 1879 pcs
Κατεβάστε: MS27656T21F41BC.pdf
RFQ
MS27656T21F41AD
MS27656T21F41AD
Περιγραφή: 8LT 41C 41#20 PIN RECP
Κατεβάστε: MS27656T21F41AD.pdf
MS27656T21F41PA
MS27656T21F41PA
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS27656T21F41PA.pdf
MS27656T21F41PAL
MS27656T21F41PAL
Κατεβάστε: MS27656T21F41PAL.pdf
MS27656T21F41PC
MS27656T21F41PC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: LJT 41C 41#20 PIN RECP
Κατεβάστε: MS27656T21F41PC.pdf
MS27656T21F41P
MS27656T21F41P