MS27656E17B26SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LJT 26C 26#20 SKT RECP
Φύλλα δεδομένων: MS27656E17B26SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27656E17B26SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Διαθέσιμη ποσότητα 4816 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656E17B26SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AAMS27656E17B26SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Olive Drab καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27656E17B35P
MS27656E17B35P
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1735 pcs
Κατεβάστε: MS27656E17B35P.pdf
RFQ
MS27656E17B26P
MS27656E17B26P
Περιγραφή: CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS
Σε απόθεμα: 1592 pcs
Κατεβάστε: MS27656E17B26P.pdf
RFQ
MS27656E17B26S
MS27656E17B26S
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP