MS27656E17B26P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: 1.MS27656E17B26P.pdf2.MS27656E17B26P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27656E17B26P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1592 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MS27656E17B26P.pdf2.MS27656E17B26P.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27656E17B26P
MS27656E17B26P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27656E17B26P
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 17-26 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock