MS27508E18B28PLC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: MS27508E18B28PLC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27508E18B28PLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1813 pcs Φύλλο δεδομένων MS27508E18B28PLC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-28
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS27508E18B28PLC
MS27508E18B28PLC-ND
Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 28
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount