MS27508E18B28P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27508E18B28P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27508E18B28P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1289 pcs Φύλλο δεδομένων MS27508E18B28P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-28 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27508E18B28P
MS27508E18B28P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 28 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold