MS27508E18A11SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27508E18A11SC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27508E18A11SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1698 pcs Φύλλο δεδομένων MS27508E18A11SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-11 Shell Material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27508E18A11SC
MS27508E18A11SC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold