Αριθμός εξαρτήματος MS27508E18A11P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1834 pcs Φύλλο δεδομένων MS27508E18A11P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-11 Shell Material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27508E18A11P
MS27508E18A11P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27508E16F99SA
MS27508E16F99SA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1307 pcs
Κατεβάστε: MS27508E16F99SA.pdf
RFQ
MS27508E16F99S
MS27508E16F99S
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: 8T 23C 21#20 2#16 RECP
Σε απόθεμα: 1558 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MS27508E18A11PA
MS27508E18A11PA
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP