Αριθμός εξαρτήματος MS27484E20F16P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG 16POS STRAIGHT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1436 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484E20F16P.pdf
Τάση - Ονομαστική 900VAC, 1250VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27484E20F16P
MS27484E20F16P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27484E20F16P
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 20-16 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 16POS STRAIGHT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock