MS27484E20B41PD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27484E20B41PD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484E20B41PD Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1072 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484E20B41PD.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27484E20B41PD
MS27484E20B41PD-ND
Προσανατολισμός D Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold