MS27467T25F61PCLC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG 61POS STRGHT PINS
Φύλλα δεδομένων: MS27467T25F61PCLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T25F61PCLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG PLUG 61POS STRGHT PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1557 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T25F61PCLC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα AMS27467T25F61PCLC
MS27467T25F61PCLC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 61
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27467T25F61PCLC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-61 Εισαγάγετε υλικό Aluminum, Electroless Nickel
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG 61POS STRGHT PINS
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.875" (47.63mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Electroless Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό C Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Σχετικά προϊόντα
MS27467T25F61PLC
MS27467T25F61PLC
Σε απόθεμα: 2072 pcs
Κατεβάστε: MS27467T25F61PLC.pdf
RFQ
MS27467T25F61PL
MS27467T25F61PL
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Σε απόθεμα: 1939 pcs
Κατεβάστε: MS27467T25F61PL.pdf
RFQ
MS27467T25F61PC-LC
MS27467T25F61PC-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
MS27467T25F61PD
MS27467T25F61PD
Κατεβάστε: MS27467T25F61PD.pdf
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS27467T25F61PD.pdf
MS27467T25F61PC
MS27467T25F61PC
Κατεβάστε: MS27467T25F61PC.pdf
MS27467T25F61S
MS27467T25F61S
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS27467T25F61S.pdf
MS27467T25F61PC-LC
MS27467T25F61PC-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Κατεβάστε: MS27467T25F61PC.pdf
MS27467T25F61PBLC
MS27467T25F61PBLC
Κατεβάστε: MS27467T25F61PBLC.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών