MS27467T25F61PBLC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG 61POS STRGHT PINS
Φύλλα δεδομένων: MS27467T25F61PBLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T25F61PBLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG PLUG 61POS STRGHT PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1786 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T25F61PBLC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα AMS27467T25F61PBLC
MS27467T25F61PBLC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 61
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27467T25F61PBLC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-61 Εισαγάγετε υλικό Aluminum, Electroless Nickel
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG 61POS STRGHT PINS
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.875" (47.63mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Electroless Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό B Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Σχετικά προϊόντα
MS27467T25F61PB
MS27467T25F61PB
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1379 pcs
Κατεβάστε: MS27467T25F61PB.pdf
RFQ
MS27467T25F61PC-LC
MS27467T25F61PC-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Σε απόθεμα: 1820 pcs
Κατεβάστε: MS27467T25F61PC-LC.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN PLUG 61POS STRAIGHT W/PINS
Κατεβάστε: MS27467T25F61PB.pdf
MS27467T25F61PC
MS27467T25F61PC