2M620MS065-NF17
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN CABLE CLAMP SZ 21 23 OLIVE
Φύλλα δεδομένων: 2M620MS065-NF17.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2M620MS065-NF17 Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Διαθέσιμη ποσότητα 2163 pcs Φύλλο δεδομένων 2M620MS065-NF17.pdf
Τύπος Cable Clamp Μέγεθος νήματος 1 3/16-18 UNEF-2B
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21, 23
Σειρά 2M Επιμετάλλωση Cadmium
Αλλα ονόματα 2M620MS065NF17 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Aluminum Alloy
Προστασία Ingress - περιλαμβάνει -
Διάμετρος - Έξω 1.280" (32.51mm) Λεπτομερής περιγραφή Olive Drab Connector Cable Clamp 1 3/16-18 UNEF-2B 21, 23
Χρώμα Olive Drab καλώδιο Εγκαίνια 0.869" (22.07mm)
καλώδιο εξόδου 180°
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2M620MS065-NF11
2M620MS065-NF11
Περιγραφή: CONN CABLE CLAMP SZ 8 OLIVE
Σε απόθεμα: 5736 pcs
Κατεβάστε: 2M620MS065-NF11.pdf
RFQ
2M62Z B0G
2M62Z B0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER 62V 2W DO204AC
Σε απόθεμα: 672434 pcs
Κατεβάστε: 2M62Z B0G.pdf
RFQ
2M667-202-NF14-N
2M667-202-NF14-N
Περιγραφή: 2M D/C SZ 14
Σε απόθεμα: 983 pcs
Κατεβάστε: 2M667-202-NF14-N.pdf
2M62Z R0G
2M62Z R0G
Κατεβάστε: 2M62Z R0G.pdf
2M68Z A0G
2M68Z A0G
Περιγραφή: DIODE ZENER 68V 2W DO204AC
Κατεβάστε: 2M68Z A0G.pdf
2M620MS065-NF06
2M620MS065-NF06
Περιγραφή: CONN CABLE CLAMP SZ 6 OLIVE
Κατεβάστε: 2M620MS065-NF06.pdf
2M620MS065-NF15
2M620MS065-NF15
Περιγραφή: CONN CABLE CLAMP SZ 14-19 OLIVE
Κατεβάστε: 2M620MS065-NF15.pdf
2M62Z A0G
2M62Z A0G