2M620MS065-NF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN CABLE CLAMP SZ 15 OLIVE
Φύλλα δεδομένων: 2M620MS065-NF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2M620MS065-NF13 Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Διαθέσιμη ποσότητα 4630 pcs Φύλλο δεδομένων 2M620MS065-NF13.pdf
Τύπος Cable Clamp Μέγεθος νήματος 3/4-20 UNEF-2B
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15
Σειρά 2M Επιμετάλλωση Cadmium
Αλλα ονόματα 2M620MS065NF13 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Aluminum Alloy
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
περιλαμβάνει - Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα 2M805 Series Connectors
Χαρακτηριστικά Clamp Screws, Rotatable, Strain Relief Διάμετρος - Έξω 0.830" (21.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή Olive Drab Connector Cable Clamp 3/4-20 UNEF-2B 15 Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια 0.432" (10.97mm) καλώδιο εξόδου 180°
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2M62Z A0G
2M62Z A0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER 62V 2W DO204AC
Σε απόθεμα: 711665 pcs
Κατεβάστε: 2M62Z A0G.pdf
RFQ
2M620MS065-NF10
2M620MS065-NF10
Περιγραφή: CONN CABLE CLAMP SZ 10 12 OLIVE
Σε απόθεμα: 4486 pcs
Κατεβάστε: 2M620MS065-NF10.pdf
RFQ
2M62Z R0G
2M62Z R0G