AS6C1008-55PIN
Alliance Memory, Inc.Alliance Memory, Inc.
AS6C1008-55PIN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Alliance Memory, Inc.
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 1M PARALLEL 32DIP
Φύλλα δεδομένων: AS6C1008-55PIN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
13 pcs
26 pcs
52 pcs
104 pcs
260 pcs
507 pcs
1001 pcs
5005 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AS6C1008-55PIN Κατασκευαστής Alliance Memory, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 46670 pcs Φύλλο δεδομένων AS6C1008-55PIN.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία SRAM - Asynchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-PDIP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 32-DIP (0.600", 15.24mm) Αλλα ονόματα 1450-1165-5
AS6C1008-55PIN-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Through Hole