AS6C1008-55PCN
Alliance Memory, Inc.Alliance Memory, Inc.
AS6C1008-55PCN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Alliance Memory, Inc.
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 1M PARALLEL 32DIP
Φύλλα δεδομένων: AS6C1008-55PCN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
13 pcs
26 pcs
52 pcs
104 pcs
260 pcs
507 pcs
1001 pcs
5005 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AS6C1008-55PCN Κατασκευαστής Alliance Memory, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 59325 pcs Φύλλο δεδομένων AS6C1008-55PCN.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία SRAM - Asynchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-PDIP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 32-DIP (0.600", 15.24mm) Αλλα ονόματα 1450-1017
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Through Hole