ASEK732KLA-40B-T-DK
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος EVAL BOARD FOR ACS732
Φύλλα δεδομένων: 1.ASEK732KLA-40B-T-DK.pdf2.ASEK732KLA-40B-T-DK.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 721 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 721 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK732KLA-40B-T-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 721 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ASEK732KLA-40B-T-DK.pdf2.ASEK732KLA-40B-T-DK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.75 V ~ 5.25 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS732
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 50mV/A
εμβέλεια 40A Αλλα ονόματα 620-1948