ASEK730KLC-20AB-T-DK
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος EVAL BOARD FOR ACS730
Φύλλα δεδομένων: ASEK730KLC-20AB-T-DK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK730KLC-20AB-T-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 1485 pcs Φύλλο δεδομένων ASEK730KLC-20AB-T-DK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS730
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 100mV/A
εμβέλεια 20A Αλλα ονόματα 620-1946