ASEK718KMA-10AB-T-DK
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος EVAL BOARD FOR ACS718
Φύλλα δεδομένων: ASEK718KMA-10AB-T-DK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK718KMA-10AB-T-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 1315 pcs Φύλλο δεδομένων ASEK718KMA-10AB-T-DK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS718
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 200mv/A
εμβέλεια 10A Αλλα ονόματα 620-1931