ASEK717KMA-10AB-T-DK
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος EVAL BOARD FOR ACS717
Φύλλα δεδομένων: ASEK717KMA-10AB-T-DK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK717KMA-10AB-T-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 1279 pcs Φύλλο δεδομένων ASEK717KMA-10AB-T-DK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS717
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 132mV/A
εμβέλεια 10A Αλλα ονόματα 620-1929