ASEK711KEX-31AB-J-DK
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος EVAL BOARD FOR ACS711
Φύλλα δεδομένων: 1.ASEK711KEX-31AB-J-DK.pdf2.ASEK711KEX-31AB-J-DK.pdf3.ASEK711KEX-31AB-J-DK.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 616 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK711KEX-31AB-J-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 5.5 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS711
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 45mV/A
εμβέλεια 31A Αλλα ονόματα 620-1927