ASEK710LLA-25CB-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ASEK710LLA-25CB-T-DK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος BOARD DEMO 710LLA-25CB SENSOR
Φύλλα δεδομένων: ASEK710LLA-25CB-T-DK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK710LLA-25CB-T-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 1766 pcs Φύλλο δεδομένων ASEK710LLA-25CB-T-DK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 5.5 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS710
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 28mV/A
εμβέλεια 25A Αλλα ονόματα 620-1593