ACS724LLCTR-30AU-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL
Φύλλα δεδομένων: ACS724LLCTR-30AU-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS724LLCTR-30AU-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 37563 pcs Φύλλο δεδομένων ACS724LLCTR-30AU-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 133mV/A
Χρόνος απόκρισης 4µs Πόλωση Unidirectional
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
γραμμικότητα ±1.5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα 120kHz για τη μέτρηση DC
Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 14mA
Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 30A Ακρίβεια ±0.7%