ACS724LLCTR-20AU-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 20A DC
Φύλλα δεδομένων: ACS724LLCTR-20AU-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS724LLCTR-20AU-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 20A DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49924 pcs Φύλλο δεδομένων ACS724LLCTR-20AU-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 200mv/A
Χρόνος απόκρισης 4µs Πόλωση Unidirectional
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1721-2
ACS724LLC-20AU-T
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks γραμμικότητα ±1.5%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 120kHz
για τη μέτρηση DC Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 14mA Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 20A
Ακρίβεια ±0.7%