SWT-1.81-18
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-1.81-18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18UH 1.81A 60 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: SWT-1.81-18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWT-1.81-18
Αριθμός εξαρτήματος SWT-1.81-18 Κατασκευαστής AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή FIXED IND 18UH 1.81A 60 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19916 pcs Φύλλο δεδομένων SWT-1.81-18.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SW
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα SWT1.8118
TE2101
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 18µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.307" (7.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 18µH Unshielded Toroidal Inductor 1.81A 60 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 1.81A