SWT-1.20-38
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-1.20-38 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 38UH 1.2A 100 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: SWT-1.20-38.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWT-1.20-38
Αριθμός εξαρτήματος SWT-1.20-38 Κατασκευαστής AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή FIXED IND 38UH 1.2A 100 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21915 pcs Φύλλο δεδομένων SWT-1.20-38.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SW
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα SWT1.2038
TE2099
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 38µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.307" (7.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 38µH Unshielded Toroidal Inductor 1.2A 100 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 100 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 1.2A