SWT-0.20-118
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-0.20-118 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 118UH 200MA 1.8 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: SWT-0.20-118.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWT-0.20-118
Αριθμός εξαρτήματος SWT-0.20-118 Κατασκευαστής AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή FIXED IND 118UH 200MA 1.8 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22167 pcs Φύλλο δεδομένων SWT-0.20-118.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SW
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα SWT0.20118
TE2079
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 118µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 118µH Unshielded Toroidal Inductor 200mA 1.8 Ohm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 1.8 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA