SWT-0.38-118
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-0.38-118 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 118UH 380MA 1.2 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: SWT-0.38-118.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWT-0.38-118
Αριθμός εξαρτήματος SWT-0.38-118 Κατασκευαστής AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή FIXED IND 118UH 380MA 1.2 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5522 pcs Φύλλο δεδομένων SWT-0.38-118.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SW
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα SWT0.38118
TE2087
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz Επαγωγή 118µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.287" (7.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 118µH Unshielded Toroidal Inductor 380mA 1.2 Ohm Radial Αντίσταση DC (DCR) 1.2 Ohm
τρέχουσα Αξιολόγηση 380mA Τρέχουσες - Κορεσμός -