SWS-1.81-18
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-1.81-18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18UH 1.81A 60 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SWS-1.81-18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
375 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWS-1.81-18
Αριθμός εξαρτήματος SWS-1.81-18 Κατασκευαστής AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή FIXED IND 18UH 1.81A 60 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30013 pcs Φύλλο δεδομένων SWS-1.81-18.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SW Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα TE2056TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz Επαγωγή 18µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.285" (7.25mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 18µH Unshielded Toroidal Inductor 1.81A 60 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.81A Τρέχουσες - Κορεσμός -