SWS-1.50-250
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-1.50-250 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 250UH 1.5A 230 MOHM
Φύλλα δεδομένων: SWS-1.50-250.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
150 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWS-1.50-250
Αριθμός εξαρτήματος SWS-1.50-250 Κατασκευαστής AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή FIXED IND 250UH 1.5A 230 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21168 pcs Φύλλο δεδομένων SWS-1.50-250.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.925" L x 0.925" W (23.50mm x 23.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SW Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SWS1.50250
TE2066TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz Επαγωγή 250µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.506" (12.85mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 250µH Unshielded Toroidal Inductor 1.5A 230 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 230 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Τρέχουσες - Κορεσμός -