STM065PC3DX024N
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 65POS 32AWG 24IN
Φύλλα δεδομένων: STM065PC3DX024N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 149 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 149 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STM065PC3DX024N Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG 65POS 32AWG 24IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 149 pcs Φύλλο δεδομένων STM065PC3DX024N.pdf
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά DUALOBE, Nanonics Pitch - Σύνδεσμος -
Pitch - Cable - Αλλα ονόματα 2-1589475-7
2-1589475-7-ND
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 65
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος 2.00' (609.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 65 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 2.00' (609.60mm)