STM065PC3DM006N
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 65POS 32AWG 6IN
Φύλλα δεδομένων: STM065PC3DM006N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 154 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 154 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STM065PC3DM006N Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG 65POS 32AWG 6IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 154 pcs Φύλλο δεδομένων STM065PC3DM006N.pdf
Gauge Wire 32 AWG Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Wire Leads Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης -
Shell Υλικό, Finish Aluminum, Nickel Plated, Electroless Σειρά DUALOBE, Nanonics
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 2-1589475-6
2-1589475-6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 65 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side, Female Screwlock Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 65 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση -