STM037PC2DC006M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 37POS 30AWG 6IN
Φύλλα δεδομένων: STM037PC2DC006M.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 249 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 249 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STM037PC2DC006M Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG 37POS 30AWG 6IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 249 pcs Φύλλο δεδομένων STM037PC2DC006M.pdf
Gauge Wire 30 AWG Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Wire Leads Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C)
Shell Υλικό, Finish Aluminum, Nickel Plated, Electroless Σειρά DUALOBE, Nanonics
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 3-1589474-0
3-1589474-0-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side, Female Screwlock Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση -