STM037PC2DC005N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 37POS 30AWG 5IN
Φύλλα δεδομένων: STM037PC2DC005N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 263 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 263 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STM037PC2DC005N Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG 37POS 30AWG 5IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 263 pcs Φύλλο δεδομένων STM037PC2DC005N.pdf
Gauge Wire 30 AWG Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Wire Leads Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C)
Shell Υλικό, Finish Aluminum, Nickel Plated, Electroless Σειρά DUALOBE, Nanonics
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 2-1589474-9
2-1589474-9-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side, Female Screwlock Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση -