RTS3T024
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RTS3T024 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RTS3T024
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Φύλλα δεδομένων: RTS3T024.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RTS3T024
Αριθμός εξαρτήματος RTS3T024 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17724 pcs Φύλλο δεδομένων RTS3T024.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 400VAC - Max
Σειρά RT1, Inrush, SCHRACK Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 1415898-1
PB1138
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A Επικοινωνία Υλικό Tungsten and AgSnO
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 1.44 kOhms
πηνίο ισχύος 400 mW πηνίο Τρέχουσα 16.7mA