RTS3T012
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RTS3T012 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RTS3T012
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Φύλλα δεδομένων: RTS3T012.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RTS3T012
Αριθμός εξαρτήματος RTS3T012 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21490 pcs Φύλλο δεδομένων RTS3T012.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 400VAC - Max
Σειρά RT1, Inrush, SCHRACK Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 1415898
PB1137
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A Επικοινωνία Υλικό Tungsten and AgSnO
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 360 Ohms
πηνίο ισχύος 400 mW πηνίο Τρέχουσα 33.3mA