RT33L048
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RT33L048 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RT33L048
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
Φύλλα δεδομένων: RT33L048.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RT33L048
Αριθμός εξαρτήματος RT33L048 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28111 pcs Φύλλο δεδομένων RT33L048.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 33.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 4.8 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 400VAC - Max
Σειρά RT1, Inrush, SCHRACK Χρόνος αποδέσμευσης 6ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 3-1393240-6
PB2658
RT33L048-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 9ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 35 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 48VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 5.52 kOhms πηνίο ισχύος 417 mW
πηνίο Τρέχουσα 8.7mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RT34063AGS
RT34063AGS
Κατασκευαστές: Richtek
Περιγραφή: IC REG BCK BST INV ADJ 1.5A 8SOP