RT33K048
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RT33K048 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RT33K048
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
Φύλλα δεδομένων: RT33K048.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RT33K048
Αριθμός εξαρτήματος RT33K048 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34257 pcs Φύλλο δεδομένων RT33K048.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 33.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 4.8 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 400VAC - Max
Σειρά RT1, Inrush, SCHRACK Χρόνος αποδέσμευσης 6ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 2-1393240-5
PB2659
RT33K048-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 9ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A
Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi) Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 48VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 5.52 kOhms πηνίο ισχύος 417 mW
πηνίο Τρέχουσα 8.7mA