NETM1000-14-0-SP
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TUBING 0.551" ID POLY BLACK
Φύλλα δεδομένων: 1.NETM1000-14-0-SP.pdf2.NETM1000-14-0-SP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NETM1000-14-0-SP Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή TUBING 0.551" ID POLY BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54041 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NETM1000-14-0-SP.pdf2.NETM1000-14-0-SP.pdf
Πάχος τοιχώματος 0.020" (0.51mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Smooth
Τύπος Solid Tubing Σειρά NETM1000
Αλλα ονόματα NETM1000-14-0-SP-01 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Polyolefin (PO) Προστασία υγρών Fluid Resistant, Fuel Resistant, Oil Resistant
Μήκος 3.28' (1.00m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία θερμότητας Flame Retardant, Heat Resistant Χαρακτηριστικά -
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - Διάμετρος - Έξω 0.591" (15.00mm)
Διάμετρος - Μέσα 0.551" (14.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Black Polyolefin (PO) Smooth Solid Tubing 0.551" (14.00mm) 3.28' (1.00m)