NETM1000-12-0-SP
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TUBING 0.472" ID POLY BLACK
Φύλλα δεδομένων: 1.NETM1000-12-0-SP.pdf2.NETM1000-12-0-SP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NETM1000-12-0-SP Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή TUBING 0.472" ID POLY BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56034 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NETM1000-12-0-SP.pdf2.NETM1000-12-0-SP.pdf
Πάχος τοιχώματος 0.020" (0.51mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Smooth
Τύπος Solid Tubing Σειρά NETM1000
Αλλα ονόματα NETM1000-12-0-SP-01 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Polyolefin (PO) Προστασία υγρών Fluid Resistant, Fuel Resistant, Oil Resistant
Μήκος 3.28' (1.00m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία θερμότητας Flame Retardant, Heat Resistant Χαρακτηριστικά -
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - Διάμετρος - Έξω 0.512" (13.00mm)
Διάμετρος - Μέσα 0.472" (12.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Black Polyolefin (PO) Smooth Solid Tubing 0.472" (12.00mm) 3.28' (1.00m)
Χρώμα Black Προστασία από τριβή Abrasion Resistant
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NETM1000-3-0-SP
NETM1000-3-0-SP
Περιγραφή: TUBING 0.118" ID POLY BLACK
Σε απόθεμα: 76161 pcs
Κατεβάστε: NETM1000-3-0-SP.pdf
RFQ
NET2272REV1A-LF
NET2272REV1A-LF
Κατασκευαστές: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Περιγραφή: IC CONTROLLER USB 2.0 64TQFP
Σε απόθεμα: 9275 pcs
Κατεβάστε: NET2272REV1A-LF.pdf
RFQ
NET-75D
NET-75D
Κατασκευαστές: MEAN WELL
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 73W