MLL1300S
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MLL1300S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MLL1300S
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE SP3T 300MA 4V
Φύλλα δεδομένων: MLL1300S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLL1300S
Αριθμός εξαρτήματος MLL1300S Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή SWITCH SLIDE SP3T 300MA 4V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61711 pcs Φύλλο δεδομένων MLL1300S.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 4V Στυλ λήξης Gull Wing
διακόπτη Ταξίδια 1.50mm Λειτουργία διακόπτη On-On-On
Σειρά MLL Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1437575-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας 150gf τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
μηχανική ζωή 10,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
ηλεκτρική ζωή 10,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch SP3T Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA (DC) Επαφή Χρονισμός Not Specified
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνία Finish Silver
Κύκλωμα SP3T ενεργοποιητής Τύπος Standard
ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA46), Nylon 4/6 ενεργοποιητή Μήκος 1.50mm