MLL1200S
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MLL1200S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MLL1200S
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE SPDT 300MA 4V
Φύλλα δεδομένων: 1.MLL1200S.pdf2.MLL1200S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLL1200S
Αριθμός εξαρτήματος MLL1200S Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή SWITCH SLIDE SPDT 300MA 4V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77427 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MLL1200S.pdf2.MLL1200S.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 4V Στυλ λήξης Gull Wing
διακόπτη Ταξίδια 1.50mm Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά MLL Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1437575-1
MLL1200S-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας 150gf τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
μηχανική ζωή 10,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
ηλεκτρική ζωή 10,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch SPDT Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA (DC) Επαφή Χρονισμός Not Specified
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνία Finish Silver
Κύκλωμα SPDT ενεργοποιητής Τύπος Standard
ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA46), Nylon 4/6 ενεργοποιητή Μήκος 1.50mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G-1128S-0057
G-1128S-0057
Κατασκευαστές: CW Industries
Περιγραφή: SWITCH SLIDE DP3T 11A 125V
Κατεβάστε: G-1128S-0057.pdf
RFQ
CL-SB-12A-11T
CL-SB-12A-11T
Κατασκευαστές: Copal Electronics
Περιγραφή: SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Κατεβάστε: CL-SB-12A-11T.pdf
RFQ
Περιγραφή: SWITCH SLIDE SP5T 250MA 125V
Κατεβάστε: 1825121-1.pdf
ES02MCKE
ES02MCKE
Κατασκευαστές: C&K
Περιγραφή: SWITCH SLIDE SPST 0.4VA 20V
Κατεβάστε: ES02MCKE.pdf
SE2DGPC
SE2DGPC
Περιγραφή: SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V