ACT96WH53BN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT96WH53BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96WH53BN
Αριθμός εξαρτήματος ACT96WH53BN Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5901 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96WH53BN.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL H Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT96WH53BN Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 53
Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.770" (44.96mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp