ACT96WH53BB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT96WH53BB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96WH53BB
Αριθμός εξαρτήματος ACT96WH53BB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4399 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96WH53BB.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL H Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT96WH53BB Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 53
Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.770" (44.96mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 20 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT96WH53BB-3025
ACT96WH53BB-3025