ACT96WH21AB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT96WH21AB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96WH21AB
Αριθμός εξαρτήματος ACT96WH21AB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4519 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96WH21AB.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL H Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-21
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT96WH21AB Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 21
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.770" (44.96mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 16 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT96WH21AN-3025
ACT96WH21AN-3025
Σε απόθεμα: 4459 pcs
Κατεβάστε: ACT96WH21AN-3025.pdf
RFQ
ACT96WG41SE-6149
ACT96WG41SE-6149
Σε απόθεμα: 2453 pcs
Κατεβάστε: ACT96WG41SE-6149.pdf
RFQ
ACT96WH21AB-3025
ACT96WH21AB-3025