ACT96WH21AA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT96WH21AA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96WH21AA
Αριθμός εξαρτήματος ACT96WH21AA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4316 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96WH21AA.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL H Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-21
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT96WH21AA Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 21
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.770" (44.96mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp