ACT96WG16BA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT96WG16BA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96WG16BA
Αριθμός εξαρτήματος ACT96WG16BA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5751 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96WG16BA.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL G Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-16
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT96WG16BA Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 16
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.640" (41.66mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp