ACT96WG16AB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT96WG16AB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96WG16AB
Αριθμός εξαρτήματος ACT96WG16AB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5698 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96WG16AB.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL G Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-16
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT96WG16AB Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 16
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.640" (41.66mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp