ACT96MJ29SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MJ29SB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MJ29SB
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MJ29SB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5136 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MJ29SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MJ29SB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 29 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT96MJ29SB-LC
ACT96MJ29SB-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Σε απόθεμα: 4352 pcs
Κατεβάστε: ACT96MJ29SB-LC.pdf
RFQ
ACT96MJ29SB-3025-LC
ACT96MJ29SB-3025-LC