ACT96MJ29SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MJ29SA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MJ29SA
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MJ29SA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4530 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MJ29SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MJ29SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 29 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT96MJ29PN
ACT96MJ29PN
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 4747 pcs
Κατεβάστε: ACT96MJ29PN.pdf
RFQ
ACT96MJ29SA-61490
ACT96MJ29SA-61490
Περιγραφή: ACT96MJ29SA-6149
Σε απόθεμα: 2172 pcs
Κατεβάστε: ACT96MJ29SA-61490.pdf
RFQ
ACT96MJ29SB-3025
ACT96MJ29SB-3025
Κατεβάστε: ACT96MJ29SB-3025.pdf
ACT96MJ29SA-3025
ACT96MJ29SA-3025